Novinky > Predĺženie zľavy na študentskej karte

Predĺženie zľavy na študentskej karte

Zverejnené: 22.05.2024 | Autor: Administrátor | Kategória: Novinky

Si vlastníkom dopravnej karty vydanej DPMM a zároveň žiakom, študentom strednej alebo študentom vysokej školy ? Ak áno čítaj ďalej.

Do eshopu Ubian pribudla nová možnosť predĺženia nároku na zľavu na dopravnej karte bez nutnosti návštevy klientskeho centra dopravcu.

Ako to funguje? Držiteľ dopravnej karty registrovaný v eshope UBIAN má možnosť cez web alebo mobilnú aplikáciu nahrať požadovaný dokument preukazujúci nárok na zľavu a poslať ho na overenie dopravcovi. Dopravca má na schválenie dokumentu 4 pracovné dni.

Postup:

1. Zaregistruj si dopravnú kartu na webe www.ubian.sk alebo v aplikácii UBIAN.
2. Na účte karty sa 30 dní pred koncom platnosti zľavy zobrazí výzva na predĺženie zľavy a nahratie požadovaných dokumentov.
3. Používateľ má možnosť dokument odfotiť alebo vybrať z galérie.
4. Po potvrdení je nahratý dokument automaticky zaslaný dopravcovi a používateľovi sa zobrazí informácia o lehote na schválenie dokumentu.
5. Zodpovedný pracovník skontroluje platnosť dokumentu a potvrdí/zamietne predĺženie nároku na zľavu.
7. Ak je dokument schválený používateľ je informovaný emailom, ktorým sa prihlasoval do UBIAN-u o predĺžení nároku na zľavu. Udalosť sa zapíše pri najbližšom priložení dopravnej karty k čítačke kariet vo vozidle. Ak dokument nie je schválený používateľ bude taktiež informovaný emailom. V tomto prípade nebolo predĺženie nároku na zľavu schválené a odporúčame kontaktovať dopravcu na tel. čísle +421 945 505 060.